سوالات متداول

عطستر چیست؟

عطستر یک فروشگاه اینترنتی عطر و پرفیوم است که علاوه بر خدمات معمول،امکان تست محصولات را برای کاربران پیش از خرید فراهم می کند تا تجربه خرید بهتری داشته باشند.

تست عطر چگونه انجام می شود؟

کاربر پس از مراجعه به سامانه عطستر و انتخاب عطرهای موردنظر در بخش درخواست تست عطر،زمان و نشانی خود را ثبت می کند.کارشناسان مجموعه طبق درخواست در محل اعلامی مشتری حضور یافته و تمامی عطرهای درخواستی وی را طبق استانداردهای مورد نظر مشتری،تست می کنند.

درخواست تست عطر هزینه ای برای کاربر دارد؟

خیر! در واقع این سرویس برای انتخاب و خرید بهتر مشتریان صورت می گیرد و باعث می شود مشتری پیش از خرید رایحه محصول را تست کرده و از نزدیک کالا را مشاهده کند.

آیا بعد از انجام تست مشتری مجبور به خرید است؟

خیر! هیچ تعهد و اجباری در این زمینه وجود ندارد.این سرویس با افتخار برای شما انجام می شود.

قیمت محصولات در عطستر بیشتر از سایر فروشگاه هاست؟

خیر! قیمت محصولات در سامانه عطستر رقابتی بوده و قابل مقایسه با سایر فروشگاه هاست.

چگونه به مطمئن شویم که محصولات اصلی است؟

تمامی سفارشات با برگه تایید اصالت عطستر به مشتریان عرضه می شود و قطعا هیچ محصو بی کیفیت یا غیراصل در فروشگاه عرضه نمی شود.

چه کسانی برای تست عطر مراجعه می کنند؟

کارشناسان آموزش دیده عطستر با رعایت اصول حرفه ای با لباس فرم،کارت شناسایی و احترام کامل برای تست عطرو انجام مراحل فروش مراجعه خواهند کرد.درپایان هر سفارش اپراتور مجموعه با تماس با شما عملکرد کارشناس را بررسی خواهد کرد.

عطستر | فروشگاه آنلاین عطر

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/atesteri/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/atesteri/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110